Sughar - "7 Cudów" (2017)

"7 Cudów" to 7 płyta Sughara nagrana na bitach 7 różnych producentów. Na album zaproszono 7 raperów, którzy dograli swoje wokale oraz 7 DJ'ów ubarwiających numery o scratche i cuty. Każdy z kawałków nosi tytuł jednego z 7 Nowych Cudów Świata i został napisany na podstawie dwóch przymiotów opisujących każdy cud. Album jest niezwykle różnorodny zarówno ze strony muzycznej jak i warstwy tekstowej.

Wawson - "Widok Ze Szczytu Bloków" (2016)

"Widok Ze Szczytu Bloków" to długo oczekiwane demo Wawsona. Materiał został wyprodukowany w całości przez łódzkiego rapera i producenta O.S.T.R.'a i jest hołdem w stronę oldschoolowego brzmienia rapu znanego z lat '90 zeszłego stulecia i polskich nielegali z początku XXI wieku. Kąśliwa nawijka i wykrzyczana wizja świata z jednoczesnym pytaniem "Co dalej?".

Sughar - "Podwodna EP" (2016)

"Podwodna EP" jest to mini projekt Sughara nagrany na produkcjach duetu producenckiego Beat Sampras z Trójmiasta. Płyta to osiemnaście minut muzycznej podróży na głębiny - od przyjemnego startu po ciężki powrót.

Mentozz - "Na Loopach Abstrakcja" (2014)

"Na Loopach Abstrakcja" to materiał podkręcany głównie funk'owymi brzmieniami i nawijką pełną pozytywnego vibe'u. 90% bitów zostało "pożyczonych", pociętych, zapętlonych i zaaranżowanych przez autora tekstów. Tematyka track'ów nawiązuje zarówno do konkretnych sytuacji z życia naszego reprezentanta, jak i ogólnych przemyśleń przewijających się przez jego czaszkę. Materiał ten jest pierwszym solowym zbiorem nagrywek w historii działalności Mentozza.

Sughar - "Brudna Płyta" (2014)

"Brudna Płyta" powstała na przestrzeni lat 2012-2014. Dziecko trudu i konsekwencji, a także możliwość współpracy z najlepszymi. To koniec ważnego etapu pełnego niespodzianek, najlepszych koncertowych doświadczeń i zarazem początek nowych wyzwań. Płyta została wyprodukowana przez różnych producentów co znacząco urozmaiciło jej klimat. Mimo tego pozostaje spójna muzycznie. To materiał klasyczny, szczera treść i dobra technika. Album jest pierwszym solidnym krokiem na drodze MC z Rawy Mazowieckiej.

Wd-oS - "Uwertura Do Bloków Blues" (2012)

"Uwertura Do Bloków Blues" to szósty oficjalny, a pierwszy po wielu latach materiał od Wd-oS'ów. Płyta to osiem świeżych kawałków będących połączeniem brzmień blues'owych z rapem. Płyta ta jest zapowiedzią większego materiału zatytuowanego "Bloków Blues".

Sughar - "Kapitan Planeta MIXTAPE" (2012)

"Kapitan Planeta" to mini mixtape Sughara na kradzionych bitach. Każdy kawałek jest jedną z mocy przyrody znanych z serialu animowanego Kapitan Planeta: Ziemi, Ognia, Wiatru, Wody i Serca. Wszystkie z nich tworzą fajną, luźną produkcję, która niestety nie doczekała się fizycznego wydania.

Sughar/Pereł - "Teoria Z Pysku" (2012)

"Teoria Z Pysku" to trzeci solowy materiał Sughara wyprodukowany w całości na bitach rawskiego producenta Pereła. Jest to mroczny, klimatyczny projekt owiany nutką tajemnicy. Wszystkie produkcje zostały utrzymane w oldschool'owym i mocno specyficznym klimacie idealnie pasującym do kąśliwej nawijki gospodarza. Jest to pierwsza w historii płyta wydana przez Bombing Records...